درباره ما

حدود 20 سال پیش بود که فلسفه ایجاد یک آموزشگاه برای دانش‌آموزانی که رویاهای بزرگی در سر دارند، در ذهنمان شکل گرفت و بلافاصله این فلسفه را به واقعیت تبدیل کردیم.

در این سال‌ها، همواره تلاش کردیم تا در راستای شعار خود پیش برویم. یعنی: راهنمای مسیر درخشش

طی این سال‌ها خدا را شاکریم که هر سال رتبه‌های برتر درخشانی را داشتیم. همچنین هرساله اردوهای جامع و همایش‌های مختلفی را در جهت رشد دانش‌آموزان برگزار کردیم که خاطرات خوشی برای همه ما در این سال‌ها رقم خورد.

در این یکی دو سال اخیر که متاسفانه بیماری کرونا در کشور ما گسترش پیدا کرده است، پروسه آموزش کشور دچار مشکلات بزرگی شد. گروه‌های مختلفی دوره های آنلاین یا آفلاین برای دانش‌آموزان فراهم کردند اما همگی دچار یک مشکل بزرگ بودند. نظم و برنامه‌ریزی

زمانی که یک موسسه خود به همه دانش‌آموزان درس نظم و برنامه‌ریزی می‌دهد، در صورتی که در فعالیت‌های خود این نظم وجود نداشته باشد، به مانند عالم بی عمل می‌شود. پارس‌آموزان در راستای همین موضوع، برآن شد تا مدرسه آنلاین خود را شکل دهد تا شما دانش‌آموزان عزیز بتوانید هم از بهترین مشاوران کشور، و هم از بهترین معلمان کشور بهره‌مند شوید. در کنار این موضوع، رتبه های برتر سالیان گذشته ما، در کنار شما خواهند بود.

این نکته رو فراموش نکن که:

پارس آموزان، راهنمای مسیر درخشش توست