اگر شما دانش‌آموز کنکوری سال آینده هستید یا اگر جزء دانش‌آموزان دبیرستانی دوراندیشی هستید که از سال‌های قبل از کنکور برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند، به احتمال زیاد سؤال «یک آموزشگاه برتر کنکور چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟» در ذهنتان به وجود آمده است. با توجه به اهمیتی که کنکور در تعیین سرنوشت افراد دارد و تعداد زیادی مؤسسه که همگی ادعای بهترین بودن را دارند، دانستن نکاتی برای تشخیص اینکه کدام آموزشگاه برای این امر مناسب‌تر است، ضروری به نظر می‌رسد.

اهمیت دانستن ویژگی‌های آموزشگاه برتر کنکور

در صورتی که دانش‌آموزان و والدین ویژگی‌های آموزشگاه برتر کنکور را بشناسند، وقت و هزینه خود را برای آموزشگاه‌های بی کیفیت کمتر هدر نمی‌دهند. همچنین با توجه به اینکه نوع آموزشی که در آموزشگاه صورت می‌گیرد و افرادی که کار تدریس را بر عهده دارند به سیاست‌های آموزشگاه و ویژگی‌های آن بستگی دارد، مهم است که دانش‌آموزان با شناخت ویژگی‌های آموزشگاه برتر کنکور، با اطمینان خود را به آموزش‌های باکیفیت افراد خبره بسپارند تا در اواسط راه با تردید مواجه نشوند.

در این صورت احتمال اینکه نتایج بهتری برای آنها در کنکور کسب شود تا حد زیادی افزایش می‌یابد. یک آموزشگاه برتر کنکور باید به برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی دروس در رشته‌های مختلف و میزان زمانی که دانش‌آموز برای تسلط بر آنها نیاز دارد، توجه داشته باشد و برنامه‌های آموزشی خود را متناسب با آن طراحی کند. همچنین دانستن ویژگی‌های مؤسسات برتر کنکور از این رو ضروری به نظر می‌رسد که مشاوران برتر کنکور با چنین مؤسساتی همکاری بیشتری دارند که ارتباط با مشاورین برتر می‌تواند به نوبه خود در پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان نقش عمده‌ای داشته باشد. در واقع در بسیاری از موارد، آموزشگاه برتر کنکور است که رتبه‌های برتر کنکور را می‌سازد.

در بسیاری از موارد، آموزشگاه برتر کنکور است که رتبه‌های برتر کنکور را می‌سازد

ویژگی‌ها و مزایای حضور در آموزشگاه برتر کنکور

دریافت برنامه‌ای جامع و دقیق

شاید مهم‌ترین مزیت انتخاب آموزشگاه برتر کنکور این مورد باشد. در سال کنکور و حتی سال‌های پیش از آن هیچ چیز به اندازه یک برنامه‌ریزی دقیق نمی‌تواند دانش‌آموزان را موفق کند. دانش‌آموزی که برنامه‌ای جامع و کامل دریافت می‌کند که تمام مباحث درسی را پوشش داده و زمان مناسبی را نیز به مرور مطالب اختصاص داده است، با اطمینان خاطر بیشتری درس می‌خواند. 

البته با توجه به این نکته که افراد متفاوت توانایی‌ها و ظرفیت‌های متفاوتی دارند و ممکن است برنامه‌ای که برای یک شخص کارایی زیادی دارد برای شخص دیگر مناسب نباشد، مهم است که کارشناسان برنامه‌ریز آموزشگاه برنامه هر فرد را متناسب با توانایی‌های او تنظیم کرده در اختیارش قرار دهند تا فرد بتواند به خوبی با آن پیش برود. 

پارس‌آموزان با بهره‌گیری از مشاورانی مجرب و آشنا به خصوصیات دانش‌آموزان، برنامه‌ای جامع و دقیق متناسب با توانایی‌های دانش‌آموز در اختیارش قرار می‌دهد.

آشنایی با مدیریت زمان و روش‌های تست‌زنی

مزیت دیگری که عضویت در آموزشگاه برتر کنکور می‌تواند برای دانش‌آموز داشته باشد این است که با تکنیک‌های متفاوت استفاده بهینه از زمان و افزایش سرعت تست‌زنی آشنا می‌شود. دانش‌آموزان زیادی هستند که مطالب را خوانده و خوب درک کرده‌اند اما به دلیل نداشتن سرعت مناسب نتوانسته‌اند در کنکور نتیجه مناسبی به دست آورند. یادگیری روش‌های مدیریت زمان در آموزشگاه برتر کنکور می‌تواند نقش چشمگیری در موفقیت دانش‌آموزان ایفا کند.

آموزشگاه برتر کنکور دانش‌آموز را با نحوه مطالعه مناسب هر درس آشنا می‌کند

آشنایی با روش‌های جدید مطالعه

بسیاری از دانش‌آموزان در سال کنکور با روشی درس می‌خوانند که در دوران ابتدایی نیز به همان صورت درس می‌خواندند. درست است که هر فرد شیوه خاص خودش را برای درس‌خواندن دارد اما از این نکته نیز نباید غافل شد که دانستن برخی روش‌ها می‌تواند سرعت فرد را در یادگیری مطالب افزایش دهد. در آموزشگاه برتر کنکور روش‌های جدید و مفید مطالعه برای دانش‌آموزان معرفی می‌شود تا بتوانند با توجه به توانایی و سلیقه خودشان بهترین روش درس‌خواندن متناسب با خود را پیدا کنند.

بسیاری از افراد دوست دارند روش مطالعه رتبه‌های برتر کنکور را بدانند. در آموزشگاه برتر کنکور این روش‌ها آموزش داده می‌شوند. همچنین مشخص می‌شود که کدام روش سازگاری بیشتری با توانایی‌های دانش‌آموز دارد و بدین طریق او را در انتخاب بهترین روش درس‌خواندن یاری می‌کند. 

در پارس‌آموزان دانش‌آموز یاد می‌گیرد که چطور از زمانش بیشترین استفاده ممکن را ببرد و بیشترین حجم دروس را با کیفیتی مناسب مطالعه کند.

بهره‌مندی از آموزش‌های اساتید مجرب

آموزشگاه برتر کنکور معمولاً از اساتید مجرب برای آموختن به دانش‌آموزانش استفاده می‌کند. اساتیدی که سال‌های زیادی است در زمینه کنکور فعالیت می‌کنند و سلیقه طراحان سؤال را به خوبی می‌شناسند و با به کارگیری شیوه‌های مؤثر تدریس، دانش‌آموزان را به بهترین جایی که متناسب با ظرفیت آنان است، می‌رسانند. با ثبت‌نام و عضویت در آموزشگاه برتر کنکور دانش‌آموزان می‌توانند از هدایت‌ها و آموزش‌های این اساتید بهره‌مند شوند. 

بسیاری از دانش‌آموزانی که موفق شدند به رتبه‌های برتر کنکور دست یابند، از آموزش‌های اساتید آشنا به طراحی سؤالات کنکور بهره برده‌اند. برای تعیین اینکه خدمات آموزشی یک آموزشگاه تا چه اندازه مؤثر بوده است می‌توان به تعداد رتبه‌های برتر کنکور که از آموزش‌های آن استفاده کرده‌اند، توجه کرد. طبیعتاً هر آموزشگاهی که نرخ رتبه برتر کنکور بالاتری داشته باشد، آموزش‌های مفیدتری ارائه کرده است و احتمال اینکه شما نیز یکی از رتبه‌های برتر سال آینده آن باشید، افزایش می‌یابد. 

گروه آموزشی پارس‌آموزان با بیش از 20 سال سابقه در امر آموزش و استفاده از آموزش‌های اساتید مجرب و کاردان در هر درس آمادگی همراهی شما دانش‌آموزان گرامی تا انتهای مسیر موفقیت کنکور را دارد.

با عضویت در آموزشگاه برتر کنکور شما هم می‌توانید جزء رتبه‌های برتر باشید

دوره آموزشی آنلاین

کلاس آنلاین به کلاسی گفته می‌شود که تدریس آن به کمک ابزارهای دیجیتال و از راه دور انجام می‌شود. آموزشگاه برتر کنکور با داشتن چنین امکانی، شرایطی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد تا برای استفاده از مطالب آموزشی و تدریس اساتید با تجربه نیازی به رفت‌وآمد حضوری نداشته باشند. از طرفی هزینه چنین آموزش‌هایی از هزینه پرداختی در آموزش‌های حضوری کمتر است که این ویژگی باعث شده چنین دوره‌هایی با استقبال زیاد مخاطبین روبه‌رو شود. برای شرکت در این آموزش‌ها تنها چیزهایی که نیاز دارید یک دستگاه پخش آنلاین (مانند لپ‌تاپ، موبایل و ...) و اینترنت پرسرعت است. 

بسیاری از دانش‌آموزان تمایل به حضور در آموزشگاه‌های برتر کنکور را دارند اما برخی از آنها به دلیل دور بودن مسیرشان و هزینه‌های رفت‌وآمد و ماندن در ترافیک و ... شرایط حضور در آموزشگاه‌های برتر کنکور را پیدا نمی‌کنند. دوره آموزشی آنلاین باعث شده چنین مشکلاتی برطرف شود و امکان استفاده از آموزش‌های مناسب برای همه افراد در تمامی مکان‌ها فراهم شود. 

گروه آموزشی پارس‌آموزان با برگزاری این دوره‌ها امکان بهره‌مندی از آموزش‌های حضوری را برای افرادی که نمی‌خواهند به آموزشگاه مراجعه کنند، فراهم آورده است.