معرفی رشته‌های هنر


معرفی رشته گرافیک

معرفی رشته گرافیک

یکی از رشته هایی که امروزه  بازار کار خوب و در حال رشدی دارد، رشته گرافیک است. این رشته یکی از زیر مجموعه های گروه هنر بوده که از دو روش می توان در این رشته تحصیل خود را ادامه داد. حرفه ای شدن در این رشته مستلزم کسب مهارت و به روز بودن همیشگی  است.

معرفی رشته سینما

معرفی رشته سینما

رشته سینما از زیر مجموعه های رشته هنر است که دارای 4 گرایش کارگردانی، فیلمسازی، فیلمنامه نویسی و تدوین می باشد. مدت 1 الی 2 سال پس از تحصیل در این رشته امکان آن را دارید که در یکی از این گرایش ها ادامه تحصیل دهید و یا فعالیت کاری خود را شروع نمایید.

معرفی رشته نمایش

معرفی رشته نمایش

رشته نمایش یکی از رشته های پرطرفدار در این است که علاقه مندان برای موفقیت در آن باید به صورت دانشگاهی و  آکادمیک در گرایش های مختلف آن تحصیل کنند. این رشته بازار کار خوبی داشته که با تلاش و نمایش توانایی های خود می توانید به جایگاه خوبی در آن برسید.

معرفی رشته نقاشی

معرفی رشته نقاشی

رشته نقاشی از جمله زیر شاخه های رشته هنر می باشد که افراد زیادی را برای ادامه تحصیل در این رشته ترغیب می کند. در مقطع کارشناسی دو گرایش نقاشی عمومی و نقاشی دیواری ارائه می شود. برای خلق اثر در این رشته باید هزینه های بسیاری را متحمل شوید.

معرفی رشته عکاسی

معرفی رشته عکاسی

رشته عکاسی یکی از رشته های پر طرفدار هنر می باشد که امکان تحصیل آن برای دانش آموزان در دانشگاه های مختلف فراهم است. این رشته به توانایی ها و مهارت های خاصی نیاز دارد. در حالت کلی بازار کار این رشته نه کاملا خوب و نه می باشد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در آتلیه های خصوصی و سازمان های خبری مشغول به کار شوند.

معرفی رشته طراحی لباس

معرفی رشته طراحی لباس

رشته طراحی لباس یکی از زیر مجموعه های کنکور هنر بوده که یک رشته پرکاربرد و هنری به شمار می آید. این رشته مختص هنرستان در شاخه کار و دانش است. بهتر است بدانید فارغ التحصیلان این رشته در صورت داشتن خلاقیت به راحتی می توانند برای خود کسب درآمد کنند.

درباره‌ی پارس آموزان
ما در پارس آموزان بیش از 20 سال است که با دانش‌آموزان مختلفی کار کرده‌ایم که ثمره آن، بیش از 100 رتبه زیر 1000 در 10 سال اخیر است.
پارس‌آموزان بستری است که شما به هدف خود برسید و بدرخشید و فلسفه شعار ما نیز همین است:
پارس‌آموزان، راهنمای مسیر درخشش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...