معرفی رشته‌های ریاضی


معرفی رشته مهندسی هوا و فضا

معرفی رشته مهندسی هوا و فضا

رشته مهندسی هوا و فضا یک علم بین رشته ای و زیر شاخه ی رشته مکانیک میباشد، و باتوجه با گستره متنوع گرایشهای این رشته و پیوند محکم این صنعت با پروژههای نظامی بسیارمورد توجه قرارگرفته. تحصیل در این رشته نیازمند یکسری از توانایی‌ها و پایه ی قوی از دروس علوم پایه می‌باشد. و با در نظر داشتن قابلیتهای این رشته، جای پیشرفتهای فراوانی در کشور ایران وجود دارد.

معرفی رشته مهندسی نفت

معرفی رشته مهندسی نفت

رشته مهندسی نفت از جمله زیر شاخه های علوم مادر می باشد که دارای گرایش های فوق العاده کاربردی و مورد نیاز صنایع مختلف می باشد که با کسب آموزش ها و توانایی های لازم میتوان  درعلوم مرتبط مانند پالایش نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت داشته و با توجه به مهارت ها و نگرش های فردی و تخصصی به یک درآمد زایی مناسب رسید.

معرفی رشته مهندسی پزشکی

معرفی رشته مهندسی پزشکی

رشته‌ی مهندسی پزشکی از جمله رشته‌های کاربردی و پر در آمد در عرصه‌ی جدید می‌باشد که تلفیقی از دو رشته‌ی مهندسی و پزشکی بوده و با دارا بودن نقش بسیار اساسی در تشخیص و درمان انواع بیماری‌ها، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این رشته دارای گرایش‌های مختلفی بوده و در بسیاری از زمینه ها کاربرد دارد.

معرفی رشته بیوتکنولوژی

معرفی رشته بیوتکنولوژی

رشته بیوتکنولوژی جزو رشته هایی است که نیازمند خلاقیت فراوان و ذهن آفریننده برای تولید فناوری های مورد نیاز جامعه امروز بشری است. اگر شما هم جزو افراد علاقه‌مند به این رشته هستید یا میخواهید راجع به این رشته اطلاعات خلاصه ای به دست آورید، مطالعه این مقاله انتخاب خوبی برای شماست. تا انتها با ما باشید تا به جواب تمام سوال های خود راجع به این رشته برسید.

معرفی رشته مدیریت

معرفی رشته مدیریت

رشته مدیریت یکی از رشته‌های معروف و جا افتاده از شاخه علوم انسانی است که از تجربی و ریاضی هم می‌توان به آن راه یافت. برای این رشته گرایش های بسیار زیاد و متنوعی در هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری وجود دارد. این رشته حتی در مقطع کاردانی هم دانشجو می‌پذیرد.

معرفی رشته‌ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته‌ی زبان و ادبیات عربی

اهمیت و دلیل وجود کتاب عربی و رشته‌ی زبان و ادبیات عربی در مدارس و دانشگاه ما، به دین و کتاب آسمانی ما برمی‌گردد. این رشته شناور است، بدین معنا که علاوه بر رشته‌ی انسانی، از تجربی و ریاضی هم می‌توان وارد این رشته شد. اولین شغلی که پس از فارغ التحصیلی از این رشته به ذهن می‌آید، تدریس است.

معرفی رشته حسابداری

معرفی رشته حسابداری

رشته حسابداری از بازار کار بسیار خوبی برخوردار می باشد، از این رو به یک رشته پرطرفدار در بین داوطلبان کنکور تبدیل شده است. فارغ التحصیلان رشته حسابداری نسبت به دیگر رشته ها کمتر با مشکل بیکاری مواجه خواهند شد. این رشته از جمله رشته‌ های پرطرفدار آموزش عالی می باشد که داوطلبان گروه های آزمایشی علوم انسانی، ریاضی و فیزیک و تجربی برای رسیدن به آن با یکدیگر رقابت می کنند.

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر که تا مقطع دکتری تدریس می‌شود از اهمیت بسیار بالایی در کشورمان برخوردار است. این رشته در مقطع کارشناسی دارای سه گرایش نرم‌ افزار، سخت‌ افزار و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. بهتر است بدانید بازار کار این رشته بسیار گسترده بوده و یک فارغ التحصیل با پشتکار و علاقه مند به راحتی می تواند برای خود کسب درآمد کند.

معرفی رشته مهندسی برق

معرفی رشته مهندسی برق

رشته مهندسی برق یکی از رشته های پر طرفدار بوده که با استقبال بی نظیری از سوی دانش آموزان مواجه شده است. لازم به ذکر است که این نوع مهندسی یکی از مشاغل مهم و اصلی صنعت برق و مخابرات محسوب می شود. فارغ التحصیلان این رشته امروزه می توانند در صنایع مختلفی مشغول به کار شده و کسب درآمد کنند.

معرفی رشته مهندسی معدن

معرفی رشته مهندسی معدن

با توجه به موقعیت خوب این صنعت در ایران فارغ التحصیلان رشته مهندسی معدن به راحتی می توانند در بخش های دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند. این رشته یکی از رشته های قدیمی و پرکاربرد مهندسی می باشد. درس های رشته مهندسی معدن برای ۸ ترم برنامه ریزی شده و طول این دوره ۴ سال است.

درباره‌ی پارس آموزان
ما در پارس آموزان بیش از 20 سال است که با دانش‌آموزان مختلفی کار کرده‌ایم که ثمره آن، بیش از 100 رتبه زیر 1000 در 10 سال اخیر است.
پارس‌آموزان بستری است که شما به هدف خود برسید و بدرخشید و فلسفه شعار ما نیز همین است:
پارس‌آموزان، راهنمای مسیر درخشش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...