معرفی رشته‌های تجربی


معرفی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی

معرفی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی

رشته زیست شناسی سلولی مولکولی جزو یکی از در حال پیشرفت ترین و   نوآور ترین رشته های علوم پایه است. یک زیست شناس سلولی مولکولی اگر خلاق، اهل ریسک و کارآفرین باشد، این رشته در دریایی از شغل های جدید را به روی او باز   میکند. در ادامه با ما باشید تا مفهوم این پاراگراف را بهتر درک کنید و با این رشته دانشگاهی بیشتر آشنا شوید.

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

رشته علوم آزمایشگاهی یک رشته دانشگاهی است که شغل فارغ التحصیلان آن مکمل شغل پزشکان است. بدون تشخیص کارشناسان علوم آزمایشگاهی پزشکان نمی توانند اکثر بیماری ها و مرض های بیمار ها را مشخص و درمان کنند. در ادامه با ما باشید تا مطالب بیشتری راجع به این رشته دانشگاهی با اهمیت بیاموزید.

معرفی رشته بینایی سنجی

معرفی رشته بینایی سنجی

رشته بینایی سنجی یکی از رشته های مربوط به پیراپزشکی است. این رشته در زیرگروه یک کنکور علوم تجربی قرار دارد و هر ساله تعداد کمی دانشجو در سراسر ایران در این رشته پذیرفته می شوند، که این موضوع نشان دهنده رقابت زیاد بر سر قبولی در این رشته است. در ادامه با ما باشید تا با این رشته زودبازده دانشگاهی بیشتر آشنا شوید.

معرفی رشته بیوتکنولوژی

معرفی رشته بیوتکنولوژی

رشته بیوتکنولوژی جزو رشته هایی است که نیازمند خلاقیت فراوان و ذهن آفریننده برای تولید فناوری های مورد نیاز جامعه امروز بشری است. اگر شما هم جزو افراد علاقه‌مند به این رشته هستید یا میخواهید راجع به این رشته اطلاعات خلاصه ای به دست آورید، مطالعه این مقاله انتخاب خوبی برای شماست. تا انتها با ما باشید تا به جواب تمام سوال های خود راجع به این رشته برسید.

معرفی رشته مامایی

معرفی رشته مامایی

رشته مامایی جزو رشته های پرطرفدار علوم تجربی و پزشکی است که هر ساله بانوان زیادی در سراسر کشور برای قبول شدن در این رشته باهم رقابت میکنند. ما در این مقاله سعی داریم شما را با این رشته محبوب دانشگاهی آشنا کنیم و به توضیح رشته مامایی وظایف ماما ها، فرق بین ماما و متخصص زنان و زایمان و دوره های تحصیلی دانشگاهی این رشته بپردازیم. با ما باشید.

معرفی رشته فیزیوتراپی

معرفی رشته فیزیوتراپی

رشته فیزیوتراپی جزو رشته های توان بخشی است، این یعنی که یک فرد فیزیوتراپ میکوشد با استفاده از ابزار فیزیکی مانند نور گرما سرما و ورزش افرادی که دارای نقص هستند را به روال عادی برگردانند یا از به وجود آمدن یک نقص جلوگیری کنند. با ما همراه باشید تا به تمام جواب های سوال های خود راجع به این رشته و نحوه قبولی در آن و بازار کارش برسید.

معرفی رشته مدیریت

معرفی رشته مدیریت

رشته مدیریت یکی از رشته‌های معروف و جا افتاده از شاخه علوم انسانی است که از تجربی و ریاضی هم می‌توان به آن راه یافت. برای این رشته گرایش های بسیار زیاد و متنوعی در هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری وجود دارد. این رشته حتی در مقطع کاردانی هم دانشجو می‌پذیرد.

معرفی رشته‌ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته‌ی زبان و ادبیات عربی

اهمیت و دلیل وجود کتاب عربی و رشته‌ی زبان و ادبیات عربی در مدارس و دانشگاه ما، به دین و کتاب آسمانی ما برمی‌گردد. این رشته شناور است، بدین معنا که علاوه بر رشته‌ی انسانی، از تجربی و ریاضی هم می‌توان وارد این رشته شد. اولین شغلی که پس از فارغ التحصیلی از این رشته به ذهن می‌آید، تدریس است.

معرفی رشته دامپزشکی

معرفی رشته دامپزشکی

دانش آموختگان رشته دامپزشکی می توانند در مراکز مختلفی مشغول به کار شده و کسب درآمد کنند. رشته دامپزشکی از بازار کار قابل قبولی برخوردار است. این رشته یکی از رشته های گروه علوم تجربی بوده که از پیشینه زیادی برخوردار است. در واقع یک دامپزشک با تکیه بر دانش و تخصص خود بیماری‌ های‌ دامی‌ را شناخته و به معالجه آن ها می پردازد.

معرفی رشته هوشبری

معرفی رشته هوشبری

بهتر است بدانید متقاضیان رشته هوشبری معمولا می توانند  به دو صورت کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل شوند. این رشته از زیر شاخه های گروه پیراپزشکی است. رشته هوشبری از بازار کار نسبتا خوبی برخوردار می باشد. دانش آموختگان این رشته می توانند در  محیط های کاری مختلفی همچون کلینیک ها، بیمارستان ها، درمانگاه های دولتی و  خصوصی و مراکز درمانی مشغول به کار شوند.

درباره‌ی پارس آموزان
ما در پارس آموزان بیش از 20 سال است که با دانش‌آموزان مختلفی کار کرده‌ایم که ثمره آن، بیش از 100 رتبه زیر 1000 در 10 سال اخیر است.
پارس‌آموزان بستری است که شما به هدف خود برسید و بدرخشید و فلسفه شعار ما نیز همین است:
پارس‌آموزان، راهنمای مسیر درخشش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...