بررسی آزمون‌های آزمایشی


بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی گزینه 2

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی گزینه 2

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی گزینه 2 نشان می دهد که اصلی ترین شعار و هدف گزینه دو در جذب دانش آموزان و برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی سوالات کنکور است. در واقع این گروه آموزشی بر اساس شبیه سازی سوالات کنکور و بالا بردن درصد شباهت کیفی و کمی سوالات خود با کنکور توانسته گروه خوبی از دانش آموزان را به سمت خود جذب کند

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی گاج از چند زاویه

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی گاج از چند زاویه

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی گاج نشان می دهد شما نمی توانید از این آزمون ها هر آنچیزی را که انتظار دارید به دست بیاورید. یک آزمون به جز سوالات با کیفیت به برنامه ریزی قوی و جامعه آماری بالا احتیاج دارد. اما باید قبول کرد که از نظر کیفیت سوالات این آزمون ها می تواند همیشه به عنوان یک گزینه کمکی در ذهن دانش آموز، مشاوران و خانواده ها باشد.

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی سنجش

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی سنجش

می توان گفت که نقطه قوت اصلی در بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی سنجش جامعه آماری بسیار بالا و نزدیک به کنکور در آزمون های جامع آن است.این جامعه آماری به قدری قوی است که بسیاری معتقد هستند رتبه به دست آمده در این آزمون ها با درصد خطای کمی می تواند آینه ای از رتبه آتی شما در کنکور باشد.

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی قلمچی از دید یک مشاور تحصیلی

بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی قلمچی از دید یک مشاور تحصیلی

اولین و شاید مهمترین نکته مثبتی که می توان در بررسی جامع آزمون‌های آزمایشی قلمچی پیدا کرد، پرسابقه بودن این آزمون ها در ایران است. در واقع این سابقه باعث شده است که عملا بانک سوالات آزمون قلمچی تبدیل به یکی از مهمترین منابع مطالعاتی شود. از طرف دیگر این سابقه و تجربه باعث شده است کانون قلمچی بتواند کیفیت آزمون های خودش را در جنبه های مختلف  بهبود ببخشد.

درباره‌ی پارس آموزان
ما در پارس آموزان بیش از 20 سال است که با دانش‌آموزان مختلفی کار کرده‌ایم که ثمره آن، بیش از 100 رتبه زیر 1000 در 10 سال اخیر است.
پارس‌آموزان بستری است که شما به هدف خود برسید و بدرخشید و فلسفه شعار ما نیز همین است:
پارس‌آموزان، راهنمای مسیر درخشش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها